Zelena válka


Zelená válka s roztroušenou sklerózou

Stejně jako boj s lidskou hloupostí, válku s roztroušenou sklerózou vyhrát nelze, ale vzdát ji
člověk nesmí.

Chlorella

„Chlorella je smaragdovým džbánkem, v němž jsou uchovány energie čtyř živlů - země, vzduchu, vody a slunce. Tato řasa o velikosti červené krvinky je odvěký, vitální a neuvěřitelně přizpůsobivý organismus. Je to krásně zelená buňka kypící životem. Je obdařena právě těmi vlastnostmi, kterých se dnešnímu unavenému světu nedostává. Pravidelným užíváním její vlastnosti postupně získáme…“

(výtažek z knihy:“Chlorella pyrenoidosa“, k dostání u společnosti Green Ways)

Podrobné informace najdete na stráncehttp://www.gw-int.net/cs/chlorella

Pěstování:

Tchajwan, kde se jí dostává všeho potřebného z přírody- intenzivního slunečního svitu, čerstvého vzduchu, pohybu a výživy. Pokusy o „skleníkové“ pěstování jsou zavádějící. Chlorella GW je darem přírody, nikoliv „inkubátoru“. Umělé světlo nikdy nenahradí přírodní. Ventilační systém nenahradí závan větru…

Unikátní výrobní proces:

Zpracovatelskou metodou STEAM. Jedná se o poslední generaci „sprejového sušení“. „Steam“ znamená „pára“.Ve speciálním „výparníku“ dochází za určitého tlaku a teplot k mžikovému „odpaření“ – vysušení a zároveň k natržení buněčných stěn. Důležité je použití centrifug-odstředivek. Je to proces, který rozhoduje o kvalitě dále zpracovávaného produktu bez pojiv, plniv a konzervačních látek.

Výsledným produktem jsou vitálně zelené tablety sladkovodní řasy bohaté na vlákninu.

Dávkování:

Preventivní dávkování u dospělých:
3 x 3 - 4 tablety denně

Blahodárné účinky chlorelly:

Očistný a kosmetický vliv chlorofylu:

Chlorella je jednobuněčná, smaragdově zelená, mikroskopická řasa. Její nádherná zeleň napovídá, že je nejbohatším zdrojem chlorofylu – rostlinného barviva. V lékařství se chlorofyl chlorellové tablety používá jako protizánětlivý prostředek (potírání jizev po operacích)a jako deodorant. Užívání chlorelly je buněčnou hygienou. Chlorella obsahuje 10x více chlorofylu než vojtěška a urychluje hojení ran, vředů a zánětů.

Detoxikace díky obsahu vlákniny:

Vláknina je třívrstvá a má výjimečnou schopnost vázat toxický odpad ze stravy a ovzduší (letité usazeniny na stěnách střev váží i několik kilogramů). Vláknina chlorelly tento odpad postupně váže a odvádí z těla. Vylučování jedů je tím 3 – 7x urychleno! Chlorellová vláknina odpadní látky mechanicky strhává (jako kominická štětka) a díky absorpční schopnosti je z těla odvádí. Tím podpoří vyprazdňování i snížení hmotnosti (nikoliv odstraněním tuku, ale odpadních látek)

Zásadité působení – základ očisty:

Vinou sladkostí, vařené a živočišné (kyselinotvorné) stravy trpíme nerovnováhou kyselin a zásad. Kyselé prostředí působí na buňky doslova ničivě, ale nebezpečným organismům (zejména plísním) vytváří živnou půdu. Zdravé novorozeně má vnitřní prostředí slabě zásadité. Zásadotvornost zlepší podmínky přirozeným obranným mechanismům a vznikne tak méně buněčného odpadu.

Probiotické – omlazující působení růstového faktoru „CGF“

Je to vitalizující složka nacházející se pouze v chlorelle, oživuje unavené buňky, povzbuzuje růst té správné střevní mikroflóry, podporuje očistné pochody vitalizací buněk, a organismus posiluje ke svépomoci.

Bioenergetická hodnota

Chlorella je „bioenergetická konzervička“. Ve svém jádru střádá energie živlů, které ji ovlivňují. Denním a nočním střídáním teplot trénuje vlastní „imunitní“ systém. Přes den nasává energii slunce, vyhřáté vody a vzduchu a v noci s ní „hospodaří“. Nejhodnotnější sklizeň je ve večerních hodinách, kdy akumuluje nejvíc energie.

Konzerva plná vitamínů

V obsahu několika vitaminů absolutně vede. Např. „supermolekuly“, vitamínu B12, obsahuje víc než hovězí játra či pivovarské kvasnice… Je přebohatá i na další vitamíny řady B. Tím zvyšuje odolnost proti stresu. Obsahuje molekuly mládí – antioxidanty, vitamin C (17x více než pomeranče) a především betakaroten (10x více než karotka).

Stavební kameny života

Řasy jsou na minerály bohatší než suchozemské rostliny Chlorella obsahuje 20x více železa než špenát. Díky němu, vitaminům řady B, C a chlorofylu bojuje s chudokrevností. Vápníku má 11x více než kravské mléko! Hořčík podporuje nervovou a svalovou činnost. Její minerály jsou organicky vázány a jsou maximálně využitelné. Minerály vytěsňují z organismu těžké kovy. Pomáhají rovněž buňkám přijmout vodu a tím umožňují vyplavení toxinů.

Pozitivní vliv Chlorelly na orgány či tělesné systémy

Omlazuje organismus
Čistí a zásobuje naše tělo
Vitalizuje buňky
Zvyšuje imunitu
Zvyšuje sexuální výkonnost
Působí zásadotvorně
Podporuje trávení
Stimuluje růst a zdravý vývoj
Působí preventivně proti rakovině
Pomáhá diabetikům
Zmírňuje vředy záněty, alergie
Působí proti stresu
Chrání srdce, cévy, snižuje cholesterol

• ČRo Hradec Králové, Radioporadna, 19.11.2009, hostem Mgr. Lenka Svobodová…Chlorella

• ČRo Rozhlas, Hubněte zdravě s Kateřinou Cajthamlovou, 15.11.2012, hostem MUDr. Kateřina Cajthamlová…O zelených potravinách

• ČRo Hradec Králové, Radioporadna, 21.3.2011, hostem Mgr. Lenka Svobodová o jarní očistě tělaKontaktní formulář

Vyplňte své jméno (název firmy) a jeden z kontaktů - telefonní číslo nebo e-mail. Ozvu se Vám do dvou pracovních dní.

Vyplňte prosím jeden z kontaktů - telefonní číslo nebo e-mail.