Zelena válka


Zelená válka s roztroušenou sklerózou

Stejně jako boj s lidskou hloupostí, válku s roztroušenou sklerózou vyhrát nelze, ale vzdát ji
člověk nesmí.

Krize českého zdravotnictví

Děkujeme že odcházíte.

Čtvrtek, 30 Prosinec 2010 13.43 h - MUDr. Tomáš Lebenhart

„Krize našeho zdravotnictví vrcholí. Odráží krizi celé společnosti. Lékaři rozjeli na plno akci, kdy podávají hromadně výpovědi a v době ekonomické krize žádají mnohem více peněz. Jejich ministr je chápe, leč logicky není schopen jim pár miliard na mzdy přihodit. Má je vzít zemědělcům, živnostníkům, důchodcům, policajtům, má zrušit dotace na kulturu, na výzkum...?

Moji kolegové si patrně neuvědomují, že zoufalý, chronický nedostatek peněz ve zdravotnictví sami aktivně spoluvytvářejí. Filozofie technicko-chemické medicíny, kterou ctí a praktikují, vede v důsledcích k masivnímu finančnímu krvácení. Léčí takovým způsobem, že jejich pacienti stále docházejí na kontroly, berou drahé léky (čím dál víc) a podstupují nákladná vyšetření. Nikdy se však neuzdraví! Teď nemluvím o akutní medicíně. Tam je vše v pořádku. Životy zachraňovat umějí. Ptejme se však, proč k jejich ohrožení dochází... Proč imunita obyvatelstva včetně dětí je v katastrofálním stavu? Například onkologičtí pacienti, kterých rapidně přibývá, měsíčně ze systému odčerpají desetitisíce korun. Podobně tak lidé s autoimunitními chorobami, neurologickými degenerativními nemocemi i dalšími vážnými poruchami zdraví. Moji pacienti většinou nestojí zdravotní systém ani korunu! Podávám léky, které jsou inteligentní (pojišťovny je nehradí) a nejsou příliš drahé. A tito lidé se uzdravují nebo se alespoň jejich stav lepší - a to bez chemických léků. Paní Dana s roztroušenou sklerózou v péči klasické medicíny čerpala měsíčně zhruba deset tisíc korun a její stav se plynule zhoršoval. Nyní nečerpá nic a je prakticky zdráva. Medicínský systém je v těžké krizi a jeho dny jsou sečteny. Nelze jej do blízkého budoucna financovat. Zákonitě se zhroutí. V této situaci jeho představitelé žádají více peněz za svou práci. Pokud skutečně odejdou a západní Evropa o ně projeví zájem, zaplať pánbůh. Ano, krize se urychlí a o to rychleji nastane nevyhnutelná a skutečná reforma. Ta bude hodně bolet (hlavně pacienty), ale jinak to nepůjde. Vždyť vy sami svým pasivním postojem tento systém podporujete. Málokdo se chce skutečně uzdravit. Chcete být prostě zdraví a rychle, že?

Stávající medicínský systém nenaplňuje základní lékařskou strategii - prevenci. Ta je naprosto zásadní. Pokud by fungovala, málokdo vážně onemocní a lékaři by pak mohli brát v klidu třeba 100 tisíc měsíčně. Prevence nejsou tzv. preventivní prohlídky, kdy se může odhalit např. nádor; to je včasná diagnostika. Prevence je něco jiného. Pokud funguje, člověk nikdy neonemocní. Interní lékaři svým pacientům doporučují margarín, pediatři mléko, čím více očkování, tím lépe... Strava v našich nemocnicích je doslova otřesná a extrémně nezdravá, někdy přímo zabíjející. Klasičtí lékaři se absolutně neorientují v metabolických typech, nedokážou určit pacientovi jeho individuální životosprávu. Na poli myšlení panuje naprostá tma. Lékaři sami s tím mají značné problémy. Denně těžce porušují odvěký medicínský zákon: Nemocného neoslabovat! Děje se pravý opak. Imunitní systém i psychika jsou soustavně decimovány již od narození.

Celé zdravotnictví je v područí farmakologického průmyslu, který jediný z celého systému profituje. A to giganticky. Tam končí vaše penízky, kolegové. A vy to denně podporujete, vy je tam sypete. Tak co vlastně chcete? Nerozumím vám. Vůbec vás nelituji, odejděte. Já tu zůstanu. Nabízím uzdravení, nabízím skutečnou prevenci, nestojím zdravotnictví nic. Co nabízíte vy? Léky, léky, léky... invalidní důchod... Tak nad sebou neplačte a už se konečně zamyslete. Představte si, že máte porouchané auto. Zajedete k odborníkům (do značkového servisu) a oni provedou diagnostiku a auto poštelují. Za měsíc jste zpět, protože už to zase nejede. Každý měsíc se to opakuje a vy jen solíte a solíte. Přesně tak pracujete vy. Ve staré Číně lékař ručil někdy i svým životem za zdraví svých svěřených. V lepším případě byl vyhnán. Jistě, dnes je jiná doba a tato praxe je nemyslitelná, ale nemohu si pomoci, svou logiku i morálku to mělo.“

MUDr. Tomáš Lebenhart
ordinace přírodní medicíny, Klatovy
http://homeopat.mypage.cz

• ČRo České Budějovice, Zdravíčko, 2.11.2009 - hostem MUDr. Lacina - ROZHODNĚ DOPORUČUJEME!


Přednáška Dr. Franka Liebke

V pátek 25. dubna 2008 přednášel v Praze jeden z nevětších odborníků na Chlorellu pan Dr. Frank Liebke z Německa. Pan doktor je lékař, který se ve své praxi zabývá léčbou stresu a předčasného stárnutí, psychoterapií a to  hlavně psychosomatickými vadami a onemocněními jako je strach, deprese a závislosti. Dále alternativní  léčbou rakoviny, regenerací zaměřenou na detoxikaci, buněčnou terapíí a léčením nemocí způsobených  špatnou výživou. Jeho rozsáhlé vědecké články a knihy se zabývají hlavně řasou Chlorellou.

Napsal několik knih a tu poslední s názvem „Doktor Chlorella“ přivezl s sebou. Kniha vznikla na základě  více jak 2.000 studií na pacientech a je v ní použito 1.200 odkazů. Doktor Liebke ve své přednášce zdůraznil, že Chlorella působí v našem těle cíleně v buňce. Každé onemocnění a jeho léčení souvisí se zdravím našich buněk.

Chlorella za dobu co je na světě, což je přibližně dva a půl milionu let, se stala nejtrénovanějším  organismem. Přežila například dobu ledovou a vše co se na naší planetě za tuto dobu stalo negativního ale  i pozitivního. Chlorella v sobě nese tajemství života, byla zde od jakživa a bude existovat i dále. Pan doktor Liebke o sobě říká „Nechci zatajovat, že jsem lékař, ale nemusím předpisovat tolik léků když je kombinuji s přírodními látkami“. Chlorella je podle něj výzva pro lidstvo. Měli bychom se sehnout a sebrat tento dar a nechodit do lékárny.

  • Chlorella působí na buněčné úrovni hlavně antioxidačně a detoxikačně.
  • Chlorella působí jako biomagnet a nasává všechny škodlivé látky z našeho těla. Má podobné složení buňky jako lidské buňky a životu nebezpeční nepřátelé Chlorelly jsou i naši nepřátelé.
  • Chlorella způsobuje, že každá naše buňka začne být zdravější a začne pozitivně reagovat na již vzniklé onemocnění.
  • Chlorella působí hlavně ve střevech, má až 50× účinnější vlákninu než ovoce či zelenina, které nenahrazuje, ale spolu s nimi našemu organismu pomáhá.
  • Chlorella pomáhá proti působení volných radikálů a oxidačnímu stresu, které působí na vznik prakticky všech civilizačních nemocí.

Doktor Liebke doporučuje alespoň 18–20 tablet na dobu nejméně tří měsíců. V souvislosti s kvalitou pan doktor řekl, že trh je zaplaven i nekvalitními výrobky, a že by nepřednášel pro společnost, která prodává  nekvalitní Chlorellu. Chlorella Green Ways je zárukou kvality.

Na dotaz jak dlouho on užívá Chlorellu odpověděl, že již 15 let. Pomohla jemu i jeho rodině. Synovi  Jonasovi byla v 8 letech diagnostikována Epilepsie. Pan doktor při vyšetřeních zjistil, že v jeho mozku je  vysoká dávka olova a cínu. Začal s intenzivním čištěním jeho organismu jehož základem byla Chlorella.  Po 3 letech na EEG nebyly žádné patologické změny na mozku. Syn Jonas byl v Praze také se svým otcem, je mu nyní 21 let.

Toto je stručný výtah z přednášky, která určitě zapůsobila nejen na mne, ale na dalších více jak 300 posluchačů.

Vendy SuchardováKontaktní formulář

Vyplňte své jméno (název firmy) a jeden z kontaktů - telefonní číslo nebo e-mail. Ozvu se Vám do dvou pracovních dní.

Vyplňte prosím jeden z kontaktů - telefonní číslo nebo e-mail.